Active tickers
Date, time Place Competition Opponents
27.09, 18:45 Partille EHF European League M IK Sävehof : Montpellier HB
27.09, 18:45 Pulawy EHF European League M KS Azoty-Pulawy SA : RK Nexe
27.09, 18:45 Göppingen EHF European League M Frisch Auf Göppingen : TBV Lemgo Lippe
27.09, 18:45 Hard EHF European League M Alpla HC Hard : HC Butel Skopje
27.09, 18:45 Kristianstad EHF European League M IFK Kristianstad : Skanderborg-Aarhus
27.09, 18:45 Kwidzyn EHF European League M MMTS Kwidzyn : SG Flensburg-Handewitt
27.09, 19:45 Lisboa EHF European League M Sporting CP : Bjerringbro-Silkeborg
27.09, 19:45 EHF European League M CSA Steaua Bucuresti : FTC
27.09, 19:45 Lisboa EHF European League M Belenenses : Aguas Santas Milaneza
27.09, 20:45 Irun EHF European League M Bidasoa Irun : Kolstad Handball
27.09, 20:45 Chambery EHF European League M Chambery Savoie Mont Blanc Handball : Fejer B.A.L-Veszprem
27.09, 20:45 Benidorm EHF European League M TM Benidorm : GC Amicitia Zürich
28.09, 18:45 Zagreb EHF Champions League M HC PPD Zagreb : FC Porto
28.09, 18:45 Veszprem EHF Champions League M Telekom Veszprém HC : C.S. Dinamo Bucuresti
28.09, 20:45 Aalborg Ost EHF Champions League M Aalborg Håndbold : Lomza Industria Kielce
28.09, 20:45 Magdeburg EHF Champions League M SC Magdeburg : Paris Saint-Germain Handball
29.09, 18:45 Plock EHF Champions League M Orlen Wisla Plock : GOG
29.09, 18:45 Kiel EHF Champions League M THW Kiel : Pick Szeged
29.09, 19:00 Celje Test Test M Hungary : Slovenia
29.09, 19:00 Celje Test Test W Hungary : Slovenia
29.09, 20:45 Nantes EHF Champions League M HBC Nantes : Elverum Handball
29.09, 20:45 Barcelona EHF Champions League M Barça : RK Celje Pivovarna Laško
04.10, 17:00 Veszprem EHF European League M Fejer B.A.L-Veszprem : Chambery Savoie Mont Blanc Handball
04.10, 18:45 Skopje EHF European League M HC Butel Skopje : Alpla HC Hard
04.10, 18:45 Lemgo EHF European League M TBV Lemgo Lippe : Frisch Auf Göppingen
04.10, 18:45 Saupstad EHF European League M Kolstad Handball : Bidasoa Irun
04.10, 18:45 Budapest EHF European League M FTC : CSA Steaua Bucuresti
04.10, 18:45 Aarhus EHF European League M Skanderborg-Aarhus : IFK Kristianstad
04.10, 18:45 Zuerich EHF European League M GC Amicitia Zürich : TM Benidorm
04.10, 18:45 Silkeborg EHF European League M Bjerringbro-Silkeborg : Sporting CP
04.10, 18:45 Flensburg EHF European League M SG Flensburg-Handewitt : MMTS Kwidzyn
04.10, 19:45 Àguas Santas EHF European League M Aguas Santas Milaneza : Belenenses
04.10, 20:45 Montpellier EHF European League M Montpellier HB : IK Sävehof
04.10, 20:45 Nasice EHF European League M RK Nexe : KS Azoty-Pulawy SA
05.10, 18:45 Celje EHF Champions League M RK Celje Pivovarna Laško : HBC Nantes
05.10, 19:45 Bucuresti EHF Champions League M C.S. Dinamo Bucuresti : FC Porto
05.10, 20:45 Odense EHF Champions League M GOG : Telekom Veszprém HC
06.10, 18:45 Magdeburg EHF Champions League M SC Magdeburg : Orlen Wisla Plock
06.10, 18:45 Szeged EHF Champions League M Pick Szeged : Aalborg Håndbold
06.10, 18:45 Lillehammer EHF Champions League M Elverum Handball : Barça
06.10, 20:45 Kielce EHF Champions League M Lomza Industria Kielce : THW Kiel
06.10, 20:45 Paris EHF Champions League M Paris Saint-Germain Handball : HC PPD Zagreb
07.10, 19:00 Banja Luka EHF European Cup W ZRK Borac : Cyview Developers Latsia Nicosia
07.10, 19:30 Akureyri EHF European Cup W HC Gjorche Petrov-WHC Skopje : KA/Por
08.10, 14:00 Lund EHF European Cup W Lugi Dam : Westfriesland SEW
08.10, 15:00 Dudelange EHF European Cup W HB Dudelange : WAT Atzgersdorf
08.10, 15:00 Lisboa EHF European Cup W Sport Lisboa e Benfica : UHC Stockerau
08.10, 16:00 Kobierzyce EHF European Cup W KPR Gminy Kobierzyce : KHF Ferizaj
08.10, 16:00 Podgorica EHF Champions League W WHC Buducnost BEMAX : Metz Handball
08.10, 16:00 Thessaloniki EHF European Cup W A.C. PAOK : WHC Metalurg
08.10, 17:00 Jaroslaw EHF European Cup W Eurobud JKS Jaroslaw : Cabooter HandbaL Venlo
08.10, 17:00 Plzen EHF European League W LC Brühl Handball : DHC Plzen
08.10, 18:00 Lublin EHF European League W MKS FunFloor Lublin : Siófok KC
08.10, 18:00 Buzau EHF European League W SCM Gloria Buzau : Costa del Sol Malaga
08.10, 18:00 Maria Enzersdorf EHF European League W Hypo Niederösterreich : VfL Oldenburg
08.10, 18:00 Bascharage EHF European Cup W Alavarium Love Tiles : Handball Kaerjeng
08.10, 18:00 Hamar EHF Champions League W Storhamar Handball Elite : Kastamonu Belediyesi GSK
08.10, 19:00 Ploce EHF European League W HC Dalmatinka Ploce : ZRK Zeleznicar - Indjija
08.10, 19:00 Wr. Neustadt EHF European Cup W roomz JAGS WV : Azeryol HC
08.10, 19:30 Mestrino EHF European Cup W Alì-Best Espresso Mestrino : Motive.co Gijon
08.10, 19:30 Akureyri EHF European Cup W KA/Por : HC Gjorche Petrov-WHC Skopje
08.10, 20:00 GG ´t Veld EHF European Cup W JuRo Unirek VZV : Dicken
08.10, 20:00 Chambray/Tours EHF European League W Chambray Touraine Handball : Thüringer HC
08.10, 20:00 Dunajska Streda EHF European Cup W HC DAC Dunajská Streda : Valur
09.10, 11:00 Lisboa EHF European Cup W UHC Stockerau : Sport Lisboa e Benfica
09.10, 13:00 Dudelange EHF European Cup W WAT Atzgersdorf : HB Dudelange
09.10, 14:00 Plzen EHF European League W DHC Plzen : LC Brühl Handball
09.10, 14:00 Ljubljana EHF Champions League W Krim Mercator Ljubljana : FTC-Rail Cargo Hungaria
09.10, 15:00 Oras Mioveni, Judet Arges EHF Champions League W CS Rapid Bucuresti : Team Esbjerg
09.10, 16:00 Ludwigsburg EHF Champions League W SG BBM Bietigheim : Vipers Kristiansand
09.10, 16:00 Odense EHF Champions League W Odense Håndbold : CSM Bucuresti
09.10, 16:00 Brest EHF Champions League W Brest Bretagne Handball : DHK Banik Most
09.10, 16:00 Györ EHF Champions League W Györi Audi ETO KC : HC Lokomotiva Zagreb
09.10, 17:00 Wr. Neustadt EHF European Cup W Azeryol HC : roomz JAGS WV
09.10, 17:00 Bodrum/Mugla EHF European League W Yalikavaksport Club : Nykøbing Falster Håndbold
09.10, 17:00 Bascharage EHF European Cup W Handball Kaerjeng : Alavarium Love Tiles
09.10, 17:00 Banja Luka EHF European Cup W Cyview Developers Latsia Nicosia : ZRK Borac
09.10, 18:00 Kobierzyce EHF European Cup W KHF Ferizaj : KPR Gminy Kobierzyce
09.10, 18:00 Funchal EHF European Cup W Madeira Andebol SAD : SSV Brixen Südtirol
09.10, 20:00 Dunajska Streda EHF European Cup W Valur : HC DAC Dunajská Streda
10.10, 19:00 Ramat Gan EHF European Cup W ZRK Kumanovo : Maccabi Arazim Ramat gan
11.10, 19:00 Ramat Gan EHF European Cup W Maccabi Arazim Ramat gan : ZRK Kumanovo
12.10, 18:00 Novi Sad European Championship M Serbia : Finland
12.10, 18:00 Varazdin European Championship M Croatia : Greece
12.10, 18:00 Gümligen European Championship M Switzerland : Georgia
12.10, 18:00 Podgorica European Championship M Montenegro : Kosovo
12.10, 18:10 Ostrava- Poruba European Championship M Czech Republic : Estonia
12.10, 18:30 Erd European Championship M Hungary : Lithuania
12.10, 19:00 Skopje European Championship M North Macedonia : Luxembourg
12.10, 19:45 Hafnarfjordur European Championship M Iceland : Israel
12.10, 20:00 Aschaffenburg European Championship M Ukraine : Faroe Islands
12.10, 21:00 Kobenhavn EURO CUP M Denmark : Spain
13.10, 18:00 Graz European Championship M Austria : Romania
13.10, 18:15 Larvik European Championship M Norway : Slovakia
13.10, 18:30 Katowice European Championship M Poland : Italy
13.10, 19:00 Mannheim EURO CUP M Germany : Sweden
13.10, 19:30 Senhora da Hora, Matosinhos European Championship M Portugal : Türkiye
13.10, 20:00 ’s-Hertogenbosch European Championship M Netherlands : Belgium
13.10, 20:00 Maribor European Championship M Slovenia : Bosnia Herzegovina
13.10, 20:00 Sao Pedro do Sul EHF European Cup W HRK Grude : ADA de Sao Pedro do Sul
13.10, 21:10 Poiters European Championship M France : Latvia
14.10, 17:30 Praha 10 EHF European Cup W Holon HC : DHC Slavia Praha
14.10, 18:00 Antalya EHF European Cup W Antalya Konyaalti BSK : A.E.S.H. Pylea
14.10, 19:00 Ferlach EHF European Cup W H71 : SC witasek Ferlach
15.10, 12:00 Elche(Alicante) EHF European Cup W ATICCGO BM ELCHE : ZRK Naisa Nis
15.10, 14:00 Vestmannaeyjar EHF European Cup W O.F.N. Ionias : IBV Vestmannaeyjar
15.10, 14:00 Nesttun EHF European League W SPONO Eagles : Fana
15.10, 15:00 Gijón EHF European Cup W Motive.co Gijon : Alì-Best Espresso Mestrino
15.10, 16:00 Erd EHF Champions League W FTC-Rail Cargo Hungaria : Vipers Kristiansand
15.10, 16:30 Skopje EHF European Cup W WHC Metalurg : A.C. PAOK
15.10, 17:00 Istog EHF European Cup W KHF Istogu : WHC Cair-Skopje
15.10, 17:00 Kastamonu Merkez EHF Champions League W Kastamonu Belediyesi GSK : HC Lokomotiva Zagreb
15.10, 17:00 Helsinki EHF European Cup W Dicken : JuRo Unirek VZV
15.10, 18:00 Pontinia EHF European Cup W LK Zug Handball : HC Cassa Rurale Pontinia
15.10, 18:00 Michalovce EHF European Cup W Yellow Winterthur : MKS IUVENTA Michalovce
15.10, 18:00 Malaga EHF European League W Costa del Sol Malaga : SCM Gloria Buzau
15.10, 18:00 Siofok EHF European League W Siófok KC : MKS FunFloor Lublin
15.10, 18:00 Telde EHF European League W Rocasa Gran Canaria : ZRK Bjelovar
15.10, 18:00 Sao Pedro do Sul EHF European Cup W ADA de Sao Pedro do Sul : HRK Grude
15.10, 18:00 Podgorica EHF Champions League W WHC Buducnost BEMAX : CS Rapid Bucuresti
15.10, 18:00 Brest EHF Champions League W Brest Bretagne Handball : Odense Håndbold
15.10, 18:30 Salerno EHF European Cup W Jomi Salerno : Ankara Yenimahalle BSK
15.10, 18:30 Praha 10 EHF European Cup W DHC Slavia Praha : Holon HC
15.10, 19:00 RA Wognum EHF European Cup W Westfriesland SEW : Lugi Dam
15.10, 19:00 Brixen EHF European Cup W SSV Brixen Südtirol : Madeira Andebol SAD
15.10, 19:00 Byala City EHF European Cup W Anagennisi Artas : HC Byala
15.10, 19:00 CP Velden, EHF European Cup W Cabooter HandbaL Venlo : Eurobud JKS Jaroslaw
15.10, 19:00 Kwintsheul EHF European Cup W GAS Kamaterou : H.V. Quintus
15.10, 19:00 Ferlach EHF European Cup W SC witasek Ferlach : H71
15.10, 19:10 Tallin European Championship M Estonia : Iceland
15.10, 20:15 Jaen EURO CUP M Spain : Germany
16.10, 11:00 Elche(Alicante) EHF European Cup W ZRK Naisa Nis : ATICCGO BM ELCHE
16.10, 12:30 Telde EHF European League W ZRK Bjelovar : Rocasa Gran Canaria
16.10, 13:00 Pontinia EHF European Cup W HC Cassa Rurale Pontinia : LK Zug Handball
16.10, 13:45 Hasselt European Championship M Belgium : Croatia
16.10, 14:00 Nordhausen EHF European League W Thüringer HC : Chambray Touraine Handball
16.10, 14:00 Vestmannaeyjar EHF European Cup W IBV Vestmannaeyjar : O.F.N. Ionias
16.10, 14:00 Ludwigsburg EHF Champions League W SG BBM Bietigheim : Krim Mercator Ljubljana
16.10, 14:45 Klaipeda European Championship M Lithuania : Switzerland
16.10, 15:00 Tel Aviv European Championship M Israel : Czech Republic
16.10, 15:00 Antalya EHF European Cup W A.E.S.H. Pylea : Antalya Konyaalti BSK
16.10, 15:00 Byala City EHF European Cup W HC Byala : Anagennisi Artas
16.10, 15:10 Valmiera European Championship M Latvia : Poland
16.10, 16:00 Gothenburg EURO CUP M Sweden : Denmark
16.10, 16:00 Vantaa European Championship M Finland : Norway
16.10, 16:00 Michalovce EHF European Cup W MKS IUVENTA Michalovce : Yellow Winterthur
16.10, 16:00 Kwintsheul EHF European Cup W H.V. Quintus : GAS Kamaterou
16.10, 16:00 Luxemburg European Championship M Luxembourg : Portugal
16.10, 16:00 Esbjerg EHF Champions League W Team Esbjerg : Metz Handball
16.10, 16:00 Hamar EHF Champions League W Storhamar Handball Elite : Györi Audi ETO KC
16.10, 16:30 Oldenburg EHF European League W VfL Oldenburg : Hypo Niederösterreich
16.10, 17:00 Van European Championship M Türkiye : North Macedonia
16.10, 17:00 Nesttun EHF European League W Fana : SPONO Eagles
16.10, 17:00 Istog EHF European Cup W WHC Cair-Skopje : KHF Istogu
16.10, 17:00 Bucuresti EHF Champions League W CSM Bucuresti : DHK Banik Most
16.10, 17:30 Bucuresti European Championship M Romania : Ukraine
16.10, 18:00 Torshavn European Championship M Faroe Islands : Austria
16.10, 18:00 Chalkida European Championship M Greece : Netherlands
16.10, 18:00 Presov European Championship M Slovakia : Serbia
16.10, 18:00 Tbilisi European Championship M Georgia : Hungary
16.10, 18:00 Pescara European Championship M Italy : France
16.10, 18:00 Nykøbing EHF European League W Nykøbing Falster Håndbold : Yalikavaksport Club
16.10, 18:30 Salerno EHF European Cup W Ankara Yenimahalle BSK : Jomi Salerno
16.10, 19:00 Indjija EHF European League W ZRK Zeleznicar - Indjija : HC Dalmatinka Ploce
16.10, 19:30 Prishtina European Championship M Kosovo : Slovenia
16.10, 20:00 Sarajevo European Championship M Bosnia Herzegovina : Montenegro

x
CLOSE
Disclaimer EHF